+48 798 999 399 | Przestrzegamy zasad ochrony przed wirusem covid-19 info@999aparthostel.pl

IMG_1566Obiekt 999 Aparthostel jest usytuowany w Krakowie, 1,7 km od Zamku Królewskiego na Wawelu i 2 km od dzielnicy żydowskiej Kazimierz. W całym obiekcie można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Klasycznie urządzone pokoje i apartamenty w hostelu są utrzymane w ciepłych kolorach, a ich wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem. Goście znajdą w nich również łazienkę z suszarką do włosów i bezpłatnymi ręcznikami. Dodatkowe wyposażenie obejmuje sprzęt do prasowania.

IMG_1534Pokoje i apartamenty dysponują kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym z kuchenką, lodówką i czajnikiem elektrycznym. Od najbliższej restauracji obiekt dzieli 500 metrów.

Hostel zapewnia ogród i usługi transferu. Dostępne udogodnienia obejmują również usługę pralni, która oferowana jest za dodatkową opłatą.

Hostel znajduje się w odległości 1 km od zalewu Zakrzówek, a od Rynku Głównego dzieli go 2,3 km. Dworzec kolejowy Kraków Główny usytuowany jest w odległości 4,5 km. Lotnisko im. Jana Pawła II Kraków-Balice jest oddalone od obiektu o 15 km.

Dębniki to świetny wybór dla osób szukających rozrywki w kategoriach: Zabytki, Stare Miasto i Restauracje.

RODO (GDPR)

Państwa dane przetwarzane są jedynie na potrzeby realizowania usługi.

Nie udostępniamy Państwa danych podmiotom trzecim.

Administratorem Państwa danych jest właściciel firmy.